Hakkımızda


Mezbor, Sırdaş Group Plastik Metal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi  tarafından 2017 yılında Mardin’in Organize Sanayi Bölgesi'nde 3000 m² kapalı üretim alanı ve 850 m² idari binası olmak üzere genel toplamda 12.500 m² alan üzerine kurulmuştur. Yıllık, 10 bin ton HDPE 100 (Polietilen) üretim kapasitesine sahip olan firmamız tarımsal yağmurlama boru ve ek parçaları, HDPE temiz su boruları ve ek parçaları üretimi’nde farklı sektörlere yönelik plastik imalatı gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Mezbor yeni hedefler, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile bölgesinde önemli bir üretici olma yolunda ilerlemektedir. Dillerin ve dinlerin buluştuğu şehir olan Mardin'den geçmişten gelen deneyim ve dinamizm Mezbor’un “Zirveye uzanan çizgi” sloganı ile yeni dönemde benimsemiştir.


VİZYONUMUZ

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz, yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak, Türkiye'de, Dünya da ve müşteri tercihlerinde lider olmak.


MİSYONUMUZ

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesi ile profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.


TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, yarışmacı olma ve takım çalışması.


KALİTE POLİTİKAMIZ

• Firmamızın itibarını, saygınlığını korumak ve yükseltmek.

• Ulusal ve uluslararası metodlara uygun olarak doğru, güvenilir, tarafsız ve gizlilik ilkesine bağlı öncü ve tanınmış marka olmak.

• Tekonolojik yenilikleri takip eden, yetkin ve  eğitimli personellerle gelişmeleri izlemek.

• Tüm çalışanların toplam kaliteye katılımını sağlamak.

• Çalışanlarımızın iş sağlığını ve güvenliğini sağlamak.

• Doğal çevreyi korumak.

• “Kalite”, standartlara uygun üretilen ürünü, müşteriye en iyi imkanlarla ve en süratli şekilde sunabilmek, müşteri memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır.